Witamy w Centrum Dietetycznym MonVita

692 108 338
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27, Warszawa

Holistyczne i indywidualne podejście

 

 

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualność w podejściu do pacjenta oraz działanie długofalowe. Wyznaczamy pewne granice, ale staramy się ich nie zamykać. Dzięki temu zdrowa dieta jest prosta do realizacji, daje możliwość wyboru i staje się nowym sposobem na życie, bez zbędnych wyrzeczeń i konieczności ciągłego liczenia kalorii.

 

Dostosowujemy dietę do twojego stanu zdrowia, stylu życia, rytmu dnia, charakteru i rodzaju wykonywanej pracy oraz preferencji smakowych. Bazujemy na produktach sezonowych i łatwo dostępnych. 

 

Oferujemy porady żywieniowe umożliwiające zdrowe odchudzanie, wsparcie w profilaktyce i leczeniu wielu chorób i zaburzeń, poradnictwo dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących, osób aktywnych oraz stosujących odmiany i pół-formy diet wegetariańskich. Dla osób mieszkających w oddalonych od Warszawy miejscowościach oferujemy także e-porady i wsparcie online.

 

Prowadzimy szkolenia, warsztaty i konsultacje żywieniowe dla firm, przedszkoli i szkół. Oferujemy także pisanie artykułów oraz wsparcie merytoryczne dla prasy i mediów.

 

Umów się na wizytę w naszym Centrum już teraz

Kliknij aby wybrać dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Poznaj Naszą ofertę

Poznaj program JUNIOR

pakiet-junior-opt

Nasze Centrum oferuje program dietetyczny skierowany do dzieci i młodzieży z różnymi problemami żywieniowymi !