Witamy w Centrum Dietetycznym MonVita

692 108 338
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27, Warszawa

 

Centrum Dietetyczne MonVita oferuje usługi dietetyczne w siedzibie przy Al. Jerozolimskich 119 "A" w Warszawie - ZOBACZ NA MAPIE →

 

Naszą misją jest zwiększanie świadomości żywieniowej i promowanie zdrowego stylu życia w trosce o Twoje zdrowie. Dbamy o to, aby nasze zalecenia były proste do realizacji, przejrzyste i funkcjonalne w codziennym życiu. Tak też powstają przepisy na zdrowe, pożywne i pyszne dania, które w połączeniu z naszą wiedzą, doświadczeniem żywieniowym i kulinarnym, stają się integralnym elementem układanych planów żywieniowych.

 

Oferujemy porady żywieniowe dla dzieci i dorosłych oparte na praktycznym planie żywieniowym, bez zbędnego liczenia kalorii i konieczności ciągłego stosowania się do sztywnych diet odchudzających. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualność w podejściu do pacjenta oraz działanie długofalowe. Wyznaczamy pewne granice, ale staramy się ich nie zamykać.

 

Sprawiamy, że zdrowa dieta jest prosta do realizacji, daje możliwość wyboru i staje się nowym lepszym sposobem na życie.


 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU: 

 

 


 

PODCZAS WIZYT WYKONUJEMY BADANIE SKŁADU CIAŁA METODĄ IMPEDANCJI BIOELEKTRYCZNEJ

 

Badanie składu ciała to szybka i bezpieczna metoda oceny składu ciała wykorzystująca opór elektryczny tkanek. Pozwala na określenie zawartości tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, wody, wskaźnika trzewnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej czy podstawowej przemiany materii. Dzięki specyficznemu rozmieszczeniu elektrod w konfiguracji ręka-noga możliwe są także pomiary segmentowe z podziałem na kończyny górne, dolne i tułów.

 

Badanie składu ciała jest znacznie dokładniejszą metodą oceny stanu odżywienia niż wyłączny pomiar masy ciała. Dzięki wynikom zyskanym z badania otrzymujemy potwierdzenie czy proces odchudzania zachodzi prawidłowo - nie tylko w aspekcie ilościowym, ale przede wszystkim jakościowym. Informacje uzyskane z pomiarów służą także optymalizacji celów: redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnienia mięśni, czy też poprawy nawodnienia organizmu.

 

Wyniki uzyskujemy w postaci papierowego wydruku oraz w formie graficznej, a następnie omawiamy na każdej wizycie.

 


Umów się na wizytę przez ZnanyLekarz.pl:


Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl
Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl
Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl