Oferta dla firm i placówek oświaty

Centrum dietetyczne MonVita

Oferta Centrum Dietetycznego MonVita skierowana jest nie tylko do klienta indywidualnego, ale także grupowego i korporacyjnego.

Oferujemy:

  • wykłady i szkolenia związane ze zdrowym stylem życia dla firm
  • wsparcie dietetyczne dla palcówek oświaty: warsztaty żywieniowe dla szkół i przedszkoli, edukacja żywieniowa dzieci, rodziców i kadry pedagogicznej, tworzenie jadłospisów, ocena i korekty dotychczasowych jadłospisów, analiza produktów oferowanych w sklepikach szkolnych, tworzenie materiałów i broszur informacyjnych
  • wspieranie akcji promocyjnych, pikników, wydarzeń plenerowych i eventów
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych i różnych form reklamy dla firm i prasy
  • nadzór nad poprawnością treści materiałów informacyjnych
  • opiniowanie i rekomendowanie produktów firm z branży spożywczej i farmaceutycznej
  • konsultacje eksperckie dla mediów
  • wsparcie dietetyczne w zakresie prowadzenia pacjentów, opracowywania i bilansowania menu dla firm cateringowych i restauracji
  • pisanie artykułów i udzielanie wywiadów dla mediów
  • organizację i prowadzenie wczasów i obozów z dietetykiem oraz warsztatów zdrowego gotowania

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Zdrowie pracowników to ważny kapitał każdego przedsiębiorstwa. Praca zawodowa to duży ułamek naszego życia. Wymaga dużo energii, motywacji, zaangażowania i coraz więcej poświęcenia. Badania wykonane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wykazały, że blisko 60% zwolnień lekarskich w 2014 roku zostało wystawionych z powodu zbyt dużego poziomu stresu i przemęczenia wśród europejskich pracowników. Dlatego Unia Europejska uruchomiła sześcioletni program bezpieczeństwa, higieny i ochrony pracowników „Zdrowe miejsce pracy” przypadający na lata 2014 – 2020.

Program ma uświadamiać pracodawcom problem nie tylko fizycznej, ale i psychicznej kondycji pracowników. Z tego powodu firmy coraz częściej, oprócz kondycji fizycznej, stawiają również na kondycję psychiczną pracowników i redukcję stresu. Te elementy zaś wpływają na jakość wykonywanej pracy i przekładają się na wyniki każdej organizacji.

STAN I PRACA JELIT JEST BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANA Z NASZYM SAMOPOCZUCIEM I WYDAJNOŚCIĄ

Czy wiesz, że jelita nazywane są naszym „drugim mózgiem”? Obniżony nastrój, depresja, zmniejszenie efektywności i wydajności w pracy mogą być bezpośrednio związane z występującymi dolegliwościami trawiennymi. Serotonina, zwana także hormonem szczęścia odgrywa kluczową rolę w perystaltyce jelit, a 95% jej zasobów powstaje właśnie w jelitach. System trawienny może wysyłać także sygnały bezpośrednio do mózgu za pośrednictwem tzw. nerwu błędnego.

ZDROWY PRACOWNIK TO WYDAJNY PRACOWNIK

Idea work-life balance jest bardzo istotna dla fizycznego i psychicznego zdrowia pracowników. Regularne przerwy w pracy na posiłek zwiększają efektywność pracowników, zapobiegają zmęczeniu i przekładają się na lepsze wykonywanie służbowych obowiązków. Koncepcja ta wpisuje się także w znacznie szerszą ideologię corporate wellness, której celem jest poprawa wyników finansowych firmy poprzez zadbanie o zdrowie i dobre samopoczucie jej pracowników.

ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ FIRMY!

Oferujemy warsztaty, prelekcje oraz konsultacje dietetyczne wraz z pomiarami składu ciała bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. Współpracujemy także z fizjoterapeutami, trenerami personalnymi, instruktorami fitness i specjalistami z branży kosmetycznej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

ZAUFALI NAM: