Gabinet in Warsaw

Centrum Dietetyczne MonVita offers dietary services in the center of Warsaw, at Jerozolimskie Street 119 “A”, premises number 27.

Naszą misją jest zwiększanie świadomości żywieniowej i promowanie zdrowego stylu życia w trosce o Twoje zdrowie. Dbamy o to, aby nasze zalecenia były proste do realizacji, przejrzyste i funkcjonalne w codziennym życiu. Tak też powstają przepisy na zdrowe, pożywne i pyszne dania, które w połączeniu z naszą wiedzą, doświadczeniem żywieniowym i kulinarnym, stają się integralnym elementem układanych planów żywieniowych.

Oferujemy porady żywieniowe dla dzieci i dorosłych oparte na praktycznym planie żywieniowym, bez zbędnego liczenia kalorii i konieczności ciągłego stosowania się do sztywnych diet odchudzających. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualność w podejściu do pacjenta oraz działanie długofalowe. Wyznaczamy pewne granice, ale staramy się ich nie zamykać.

Sprawiamy, że zdrowa dieta jest prosta do realizacji, daje możliwość wyboru i staje się nowym lepszym sposobem na życie.

PODCZAS WIZYT WYKONUJEMY BADANIE SKŁADU CIAŁA METODĄ IMPEDANCJI BIOELEKTRYCZNEJ

Badanie składu ciała to szybka i bezpieczna metoda oceny składu ciała wykorzystująca opór elektryczny tkanek. Pozwala na określenie zawartości tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, wody, wskaźnika trzewnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej czy podstawowej przemiany materii. Dzięki specyficznemu rozmieszczeniu elektrod w konfiguracji ręka-noga możliwe są także pomiary segmentowe z podziałem na kończyny górne, dolne i tułów.

Badanie składu ciała jest znacznie dokładniejszą metodą oceny stanu odżywienia niż wyłączny pomiar masy ciała. Dzięki wynikom zyskanym z badania otrzymujemy potwierdzenie czy proces odchudzania zachodzi prawidłowo – nie tylko w aspekcie ilościowym, ale przede wszystkim jakościowym. Informacje uzyskane z pomiarów służą także optymalizacji celów: redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnienia mięśni, czy też poprawy nawodnienia organizmu.

Wyniki uzyskujemy w postaci papierowego wydruku oraz w formie graficznej, a następnie omawiamy na każdej wizycie.

Sprawiamy, że zdrowa dieta jest prosta do realizacji, daje możliwość wyboru i staje się nowym lepszym sposobem na życie.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Zdrowie pracowników to ważny kapitał każdego przedsiębiorstwa. Praca zawodowa to duży ułamek naszego życia. Wymaga dużo energii, motywacji, zaangażowania i coraz więcej poświęcenia. Badania wykonane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Higieny Pracy wykazały, że blisko 60% zwolnień lekarskich w 2014 roku zostało wystawionych z powodu zbyt dużego poziomu stresu i przemęczenia wśród europejskich pracowników. Dlatego Unia Europejska uruchomiła sześcioletni program bezpieczeństwa, higieny i  ochrony pracowników „Zdrowe miejsce pracy” przypadający na lata 2014 – 2020.

Program ma uświadamiać pracodawcom problem nie tylko fizycznej, ale i psychicznej kondycji pracowników. Z tego powodu firmy coraz częściej, oprócz kondycji fizycznej, stawiają również na kondycję psychiczną pracowników i redukcję stresu. Te elementy zaś wpływają na jakość wykonywanej pracy i przekładają się na wyniki każdej organizacji.

WELCOME TO OUR DIETETITIAN’S OFFICE!

PARTNERS

Gabinet MediFit Marcin Ciesielski to gabinet fizjoterapii i masażu, który oferuje szeroki zakres usług obejmujących fizjoterapię, zabiegi wspomagające rehabilitację, zabiegi dostosowane do wysiłku fizycznego i planu treningowego oraz kształtowanie sylwetki u osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia. Po ukończonym procesie rehabilitacji gabinet oferuje także usprawnianie sportowe w formie indywidualnych programów treningowych pod okiem trenera. Dowiedz się więcej na medi-fit.pl