Witamy w Centrum Dietetycznym MonVita

692 108 338
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27, Warszawa

Monika Hajduk

Dietetyk, dietetyk dziecięcy, właścicielka poradni

 

Absolwentka kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

 

Dodatkowo uczestniczka kursów na certyfikowanego międzynarodowego specjalistę w zakresie leczenia otyłości (SCOPE) akredytowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Otyłością. "Specjalista przyjazny insulinoopornym" (SOIT - School of Insulinresistance Therapy) Fundacji Insulinooporność - zdrowa dieta i zdrowe życie. Dietetyk z 8-letnim doświadczeniem.

 

W swojej pracy realizuje nurt psychodietetyki, ponieważ zmianę w zakresie stylu życia upatruje w pracy na wielu aspektach życia – żywienia, aktywności fizycznej oraz psychiki, traktując je integralnie i nierozerwalnie.

 

Stale poszerza swoją wiedzę na konferencjach i sympozjach naukowych. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych umieszczanych w prasie i Internecie. Specjalizuje się w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości, schorzeń dietozależnych, żywieniem w sporcie, wsparciem w zakresie bilansowania odmian i pół-form diet wegetariańskich, prawidłowym żywieniem dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. W pracy z dziećmi wykorzystuje różnorodne metody aktywizujące, edukację poprzez wizualizacje, zabawy i eksperymenty. Formę współpracy z pacjentem zawsze dobiera indywidualnie.

 

Przez wiele lat współpracowała również z cateringami dietetycznymi specjalizującymi się w dietach dla osób z nadwagą i otyłością, sportowców, dzieci i osób z dolegliwościami zdrowotnymi na tle żywieniowym.

 

Głównym założeniem jej pracy jest zmiana zachowań żywieniowych pacjentów oraz ich dotychczasowego stylu życia na prawidłowy. Cel ten osiąga poprzez zastosowanie odpowiednich technik motywacyjnych oraz edukację żywieniową, a tym samym zwiększanie świadomości żywieniowej. Jako dietetyk stawia nacisk przede wszystkim na skuteczność w zmianie nawyków żywieniowych oraz podejście długofalowe.

 

 

 

 

DODATKOWE SZKOLENIA I CERTYFIKATY:


 


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 


Umów się na wizytę przez ZnanyLekarz.pl:


Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl
Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl
Monika Hajduk - ZnanyLekarz.pl