Witamy w Centrum Dietetycznym MonVita

692 108 338
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27, Warszawa
9 listopada 2019r.

Czasem masz ochotę na zjedzenie czegoś słodszego? A może wpadają goście i chcesz ich czymś poczęstować, dbając jednocześnie o swoją sylwetkę?

To co słodkie i dobre smakuje najbardziej. Ale kto powiedział, że zmieniając styl życia na zdrowszy od razu trzeba rezygnować ze wszystkich przyjemności! Wszyscy lubimy słodycze, a gdy będą przy tym jeszcze trochę "fit", to już w ogóle będzie super!

 

Skąd wziął się pomysł na e-booka „Fit-słodycze”?

 

Kochają je prawie wszyscy. Moi pacjenci również. Ale czy to oznacza, że jeśli chcemy uzyskać szczupłą i zdrową sylwetkę, to od słodyczy trzeba się trzymać z daleka? Dla wielu osób perspektywa całkowitej eliminacji cukru z diety jest tym, co często powstrzymuje przed podjęciem decyzji o odchudzaniu. Bo pojawi się poczucie straty. Bo będziemy za nimi tęsknić. Bo życie jest zbyt krótkie, by rezygnować ze wszystkich przyjemności. Dlatego właśnie praktykuję u moich pacjentów trochę bardziej elastyczne podejście, które zakłada okazjonalne wprowadzanie do diety posiłków „rekreacyjnych” o dużej smakowitości. Takimi posiłkami są właśnie słodycze. By przełamywać monotonię, by zapobiegać epizodom kompulsywnego i niekontrolowanego rzucania się na słodycze po dłuższej abstynencji oraz – paradoksalnie – w perspektywie długofalowej osiągać więcej niż działając zero-jedynkowo, z zakazami i smutasem na twarzy :-) W wielu badaniach naukowych udowodniono, że najczęstszą przyczyną powrotu do starych nawyków żywieniowych jest zbyt wysoko postawiona poprzeczka w procesie zmiany, zbyt dużo ograniczeń żywieniowych oraz niski poziom satysfakcji ze spożywanych posiłków. Dlatego praktykuję zasadę: ma być zdrowo, ale też smacznie!

 

 

📌 E-book "Fit-słodycze"
Autor: Monika Hajduk, dietetyk
Liczba przepisów: 20
Format: PDF (Portable Document Format)
Rok wydania: 2019
Dostawa: Drogą elektroniczną (na wskazany adres e-mail) po zrealizowanej płatności
Cena: 79.00 zł

 

📌 Aby zamówić, skontaktuj się:
✉ monika.hajduk@monvita.pl
📲 messenger: https://web.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita
☎ tel. +48 692 108 338
🍎 Centrum Dietetyczne MonVita
🍏 Al. Jerozolimskie 119 „A” lok. 27, Warszawa
🍍 www.monvita.pl

 


Pozostałe artykuły

5 maja 2020r.
Wiosenna dieta fleksitariańska o kaloryczności 1800 kcal   Uniwersalna dieta dla osób, które szukają inspiracji kulinarnych i przełamania rutyny w gotowaniu. Czasem bowiem we własnej kuchni jedziemy na pewnym „autopilocie”.
30 marca 2020r.
Najbardziej warzywny cook-book z przepisami!   Wiosna w sklepach i warzywniakach mocno puka do drzwi 🌷🌹🌻 Z czym nam się zawsze kojarzy? Oczywiście z warzywami! Wreszcie znacząco powiększa się oferta