Plan żywieniowy tygodniowy – inspiracje kulinarne dla przełamania rutyny w gotowaniu!

Plan żywieniowy tygodniowy – inspiracje kulinarne dla przełamania rutyny w gotowaniu!

Wiem, że wśród naszych czytelników są osoby, które nie wymagają specjalistycznej diety, a jedynie szukają inspiracji kulinarnych. Są też moi byli pacjenci, którzy osiągnęli swoje cele kilogramowe, a jedynie w celu utrzymywania dotychczasowych efektów poszukują przełamania rutyny w gotowaniu. Czasem bowiem we własnej kuchni jedziemy na pewnym „autopilocie”. Kupujemy i gotujemy ciągle to samo – bo znamy, bo potrafimy, bo brakuje nam innych inspiracji.

 

W tym celu wydałam uniwersalny, zdrowy PLAN ŻYWIENIOWY TYGODNIOWY dla osób, które potrzebują nowych inspiracji w kuchni ?‍??‍? Dzięki niemu nauczysz się zdrowo komponować posiłki. Poznasz nowe przepisy. Wprowadzisz wartościowe produkty do swojej diety i zaznajomisz się z tajnikami pysznych, zdrowych i łatwych w przygotowaniu dań. Zadbasz o zdrowie, zyskasz więcej energii, a może nawet poprawisz sylwetkę.

 

Dieta na każdy dzień składa się z 5 posiłków. Nie narzucam sztywno kolejności posiłków w diecie, bo możesz dostosować je do własnego rytmu. Rekomenduję powtarzanie jednego dnia dwukrotnie, dzięki czemu obiady i inne posiłki będziesz mógł przygotowywać na dwa dni (podwajając składniki) oraz gospodarować produkty i niepotrzebnie nie wyrzucać. W taki sposób ten 7-dniowy plan wystarczy Ci na pełne dwa tygodnie.

Dietę stworzyłam w dwóch wariantach kalorycznych, zbliżonych do diet normokalorycznych dla obu płci – 1900 kcal i 2400 kcal. Plany te składają się z tych samych przepisów – różnią się tylko wartością energetyczną.

 

 

 

COOK-BOOKI są w dwóch wariantach:

  • standardowej – opartej są na produktach pochodzących ze wszystkich grup żywnościowych: produktach zbożowych (kaszach, ryżu, makaronie, pieczywie, płatkach zbożowych), mięsie, rybach, nasionach strączkowych, warzywach, owocach, produktach mlecznych i zdrowych tłuszczach.
  • wersji wegetariańskiej laktoowowegetariańskiej – z wykluczeniem mięsa i ryb, a zawierającej jaja, nabiał oraz pozostałe grupy produktów: produkty zbożowe (kasze, ryż, makaron, pieczywo, płatki zbożowe), nasiona strączkowe, warzywa, owoce i zdrowe tłuszcze

 

Ten plan żywieniowy nie jest jednak dobrym rozwiązaniem dla osób ze zdiagnozowanymi schorzeniami, chorobami przewlekłymi i dla osób o specjalnych wymaganiach, które wymagają indywidualnego potraktowania oraz dostosowania diety do występujących zaburzeń i potrzeb. Takie osoby zapraszam do konsultacji stacjonarnej w gabinecie lub skorzystania z opieki online w opcji indywidualnej (https://monvita.pl/oferta/).

 

Plan żywieniowy skierowany jedynie do osób, które chcą poprawić swoje błędy żywieniowe, potrzebują nowych inspiracji w kuchni, pragną nauczyć się zasad prawidłowego odżywiania czy szukają motywacji do rozpoczęcia zmian w gotowaniu.

 

Zamawiając plan żywieniowy otrzymasz:
jadłospis na 7 dni z wartością energetyczną i odżywczą wszystkich przepisów
listę zakupów
Otrzymasz je w formacie pdf na adres e-mail po potwierdzeniu płatności.

 

Aby zamówić plan żywieniowy, skontaktuj się:

? messenger: https://web.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita
? Format: PDF (Portable Document Format)
Dostawa: Drogą elektroniczną (na wskazany adres e-mail) po zrealizowanej płatności
Cena: 99.00 zł

 

2

Newsletter

Podobne Artykuły:

SPRING cook-book

Najbardziej warzywny cook-book z przepisami! Wiosna w sklepach i warzywniakach mocno puka do drzwi ??? Z czym nam się zawsze ...

E-book „Fit-słodycze”

Czasem masz ochotę na zjedzenie czegoś słodszego? A może wpadają goście i chcesz ich czymś poczęstować, dbając jednocześnie o swoją ...

Show Comments (0)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *