E-book “Zdrowe lunchboxy do pracy”

E-book “Zdrowe lunchboxy do pracy”

Skąd wziął się pomysł na e-booka „Zdrowe lunchboxy do pracy”?

Jakiś czas temu trafiłam na pewne opracowanie. Był to raport z badania “Co Polacy jedzą w pracy?” zrealizowany przez Instytut Badania Opinii Publicznej Homo Homini z 2010 roku.

Badanie pokazało, że 68% Polaków nie ma czasu na spożywanie głównego posiłku w pracy, niemal co druga osoba (39,7%) żywi się jedynie kanapkami, a co dziesiąta w pracy nie je nic. Aby zabić głód najczęściej pijemy kawę (26%) lub wodę (21,8%), ewentualnie palimy papierosy (13%). Niestety tylko 7,9% respondentów deklaruje, że w pracy jada posiłki przynoszone i przygotowywane w domu.

Po przeczytaniu raportu pomyślałam: jejku, przecież zapakowanie czegoś do pudełka może zająć dosłownie chwilę, można przygotować coś w 5 minut, można poświęcić na to więcej czasu i wyczarować coś naprawdę super. Dlaczego większość z nas tego nie robi?

Myślę, że jedziemy na pewnym autopilocie. Nie zabieramy nic, bo nie mamy tego w nawyku. Bo przecież będzie tam jakiś Pan Kanapka, albo catering. Bo może razem z kolegami coś się zamówi, albo wyskoczy do lokalu gdzieś obok. Ale to, co sami wrzucimy do pudełka daje gwarancję, że będzie świeżo, smacznie, zdrowo i przede wszystkim – według własnych preferencji. W pracy przestaniemy kombinować: kupować, organizować i zamawiać przypadkowe rzeczy. Myślę też, że czasem po prostu brakuje nam pomysłów. I głównie dlatego powstał e-book.

Przyniesiesz zdrowo = zjesz zdrowo

Zdrowe posiłki w pracy nie tylko dodają energii, wspomagają zdolności koncentracyjne, zwiększają wydajność, ale przede wszystkim pomagają zachować zdrowie i dobrą sylwetkę. Przekonasz się, że w pudełkach nie musi być nudno, a przekąski mogą być szybkie i praktyczne do zabrania – na zimno, w postaci licznych sałatek, wrapów, omletów, babeczek, różnorodnych chrupaków, a nawet fit-wypieków. Mam nadzieję, że moi wszyscy czytelnicy – w pracy czy nie w pracy – po skorzystaniu z e-booka nie będą już żyli samym powietrzem Bo organizmy trzeba ODŻYWIAĆ, nie głodzić, nie zalewać kawą, energetykami czy słodyczami.

Zapraszam do zamawiania!

E-book “Zdrowe lunchboxy do pracy”
Autor: Monika Hajduk, dietetyk
Liczba przepisów: 20
Format: PDF (Portable Document Format)
Rok wydania: 2018
Dostawa: Drogą elektroniczną (na wskazany adres e-mail) po zrealizowanej płatności
Cena: 59.00 zł

Aby zamówić, skontaktuj się w wiadomości prywatnej lub:

messenger: https://web.facebook.com/CentrumDietetyczneMonVita
692 108 338
Centrum Dietetyczne MonVita
Al. Jerozolimskie 119 „A” lok. 27, Warszawa
www.monvita.pl

Newsletter

Podobne Artykuły:

SPRING cook-book

Najbardziej warzywny cook-book z przepisami! Wiosna w sklepach i warzywniakach mocno puka do drzwi ??? Z czym nam się zawsze ...

E-book „Fit-słodycze”

Czasem masz ochotę na zjedzenie czegoś słodszego? A może wpadają goście i chcesz ich czymś poczęstować, dbając jednocześnie o swoją ...

Show Comments (0)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *